Біографія

Уривки з біографії
3 квітня 1977р в 
с. Митків Гайсинського району Вінницької області – народилась дівчинка Смуток Ярослава (але згодом, за вимогою, бабусі була зареєстрована як Лілія).Мені - 6 років, брату - 3 роки, Мамі-28.
Мама, папа та я з братом.

Шкільні роки минали у стінах Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 та №3
 В третій школі навчалась до 1992 року. З сьомого по дев'ятий клас мав фізико-математичний профіль. Найкращі спогади за класним керівником Ілоною Олексієвною (уже покійна), вчителем фізкультури "Динамчиком" та учителем української мови та літератури Анною Василівною. І взагалі, багато-багато позитиву.
3 В клас. Класовод Самарова Надія Костянтинівна9 клас, школа №3
З 1992 по 1996 роки навчалась в Уманському педагогічному училищі ім. Т.Г.Шевченка за фахом вихователь дитячого садка та керівник гуртка з образотворчого мистецтва. Після  третього курсу вийшла заміж, а після захисту диплому народила синочка Станіслава (у 19 років).
Студентка першого курсу. 16 років
Весілля 1995 рік.
У Южноукраїнській школі №2 працюю з 1998 року на посаді учителя образотворчого мистецтва, З 2000 по 2005рік закінчила заочно художньо-графічний факультет ПДПУ ім Ушинського міста Одести. Згодом стала викладати креслення, художню культуру, основи здоров'я. Маю класне керівництво. Сьогодні це улюблений та найкращий, для мене,  8 А.ПДПУ ім. Ушинського м. Одеса 2005 рік.
Мій 8 А. Вересень 2014.
Моя сім'я - це син Станіслав ( студент друго курсу Київського Національного університету Будівництва та Архітектури КНУБА, факультет архітектури), донька Ольга(учениця другого класу ЮЗШ №2) та коханий чоловік Сергій.

Київський зоопарк. Літо 2013 року


Немає коментарів:

Дописати коментар