Обємні картини зі сміття
Більше десяти років тому Зак Фрімен перестав викидати у відро для сміття безліч дрібних відходів у вигляді пляшкових кришок, кріплення, залишків клавіатури, старих іграшок і сувенірів і подібних їм предметів. Він вирішив створювати незвичайний декор зі старих речей у вигляді оригінальних картин, зображення на яких можна розгледіти лише на відомій відстані. Як правило, це портрети, які виглядають приблизно так:А ось фрагмент того ж портрета, на якому чітко простежується техніка виконання:
Свої картини Фрімен становить на деревяній підкладці за допомогою непотрібних речей і клею. Плоске двомірне зображення складено з тривимірних обєктів. Автор вважає, що на відміну від звичайних картин подібні портрети роблять більш потужний вплив, бо кожен предмет на полотні володіє власною енергетикою. Думається, подібне перетворення старих речей може послужити відмінною ідеєю прикраси довгого коридору, простору під сходами або великого холу. Зак проїхав практично по всій країні, демонструючи свої роботи у різних містах США.
Старі компакт диски як ексклюзивний декор.
Сьогодні багато стурбовані проблемою, як краще використовувати старі CD диски, оскільки просто викинути настільки красиві речі просто шкода. Мабуть, саму ефектну ідею перетворення CD придумав австралійський письменник і художник Шон Ейвері: він робить з фрагментів морально застарілих компакт дисків приголомшливі скульптури.
Ейвері примудряється створити зі шматочків дисків ілюзію хутра і піря, наділяє своїх скульптурних персонажів характером і пластикою. Переливчасті промені відбитого світла і металевий блиск скульптур роблять ці предмети неймовірно сучасними. Настільки унікальний декор легко прикрасить стильний інтерєр кімнат.Шон використовує різні штучні матеріали, створюючи органічну скульптуру, передавальну рух тварин і птахів. Наприклад, в моделі жирафа використані мікросхеми і шматок кабелю у вигляді хвоста. Ейвері отримав безліч нагород в Західній Австралії, і нещодавно його скульптури придбані навіть для музеїв в Балтіморі і Голлівуді.
Зі старих речей - нові стільці
Якщо вже ми заговорили про старих компакт дисках, то наведемо ще один приклад їх творчого використання. Як вам подобається ця модель стільця з CD дисків, нанизаних на сталеві стрижні, які закріплені на металевій рамі? Схоже, цей стілець володіє непоганим масажним ефектом. У всякому разі, мені б хотілося доповнити стіл для ноутбука саме таким стильним стільцем. Як легко можна подарувати друге життя не тільки старим речам, але і їх упаковці, демонструє наступний приклад стільця. Він зроблений з щільного картону за найпростішою технологією, зрозумілою по фотографії. При цьому стілець здається цілком комфортним. Примітно, що можна просто збільшити число деталей, щоб за тією ж схемою зробити невеликий диван. Шкода тільки, користуватися такою зручними меблями можна тільки в приміщенні. Стільці з пластику цілком стійкі до дощової вологи, хлорованої водопровідній воді або обробленої реагентами воді басейну. Так що користуватися такими стільцями можна буде і на терасі, і поряд із побудованимсвоїми руками цегляним мангалом, та у штучного водоймища в саду. Представляємо вам відразу два варіанти таких стільців з обрізків пластикових водопровідних труб і шматків старого шланга. Щоб сформувати сидіння, досить просто покласти на заготівлю нагрітий шматок металу.
Скульптури з старого мотлоху.
Якщо розібрати наші гаражі, сараї і комори, то можна виявити масу фактично непотрібних речей, залишених на всякий випадок і забутих. Поржавілі запчастини, старий посуд, уламки машин і механізмів - ось вихідні деталі для творчості художниці Саяка. Вона багато подорожує по світу, спілкуючись з людьми з різних громад, і свій досвід намагається втілити в щось осмислене, використовуючи для цього старі речі. Ексцентричні і динамічні скульптури гідні прикрасити і інтерєри, і виставкові зали.
Якщо розібрати наші гаражі, сараї і комори, то можна виявити масу фактично непотрібних речей, залишених на всякий випадок і забутих. Поржавілі запчастини, старий посуд, уламки машин і механізмів - ось вихідні деталі для творчості художниці Саяка. Вона багато подорожує по світу, спілкуючись з людьми з різних громад, і свій досвід намагається втілити в щось осмислене, використовуючи для цього старі речі. Ексцентричні і динамічні скульптури гідні прикрасити і інтерєри, і виставкові зали.
Окультурена макулатура
Поки більшість людей стурбовані проблемою, куди здати макулатуру, житель Нью-Йорка Нік Георгіу придумав робити тривимірні скульптури і панно зі старих газет. Це вельми незвичайний, але дуже виразний декор. Хто б міг подумати, що манеру відомого експресіоніста Едварда Мунка можна відтворити просто за допомогою згорнутих стопок старої преси!
Поки більшість людей стурбовані проблемою, куди здати макулатуру, житель Нью-Йорка Нік Георгіу придумав робити тривимірні скульптури і панно зі старих газет. Це вельми незвичайний, але дуже виразний декор. Хто б міг подумати, що манеру відомого експресіоніста Едварда Мунка можна відтворити просто за допомогою згорнутих стопок старої преси!
Панчішно-шкарпеткових апгрейд
Іноді друге життя старих речей може бути набагато більш парадній, ніж перша. У всякому разі, саме таке перетворення можуть випробувати старі шкарпетки, перетворившись на елегантні чохли для квіткових горщиків. Відмінний спосіб утилізації, коли втрачено другий носок з пари або лінь штопати порвану пяту. Мабуть, це самий легкий спосіб додання нової функціональності старим виробам, але результат виходить дуже симпатичним і веселим.
Як бачите, надати друге життя старим речам не настільки складно, якщо поглянути на них свіжим поглядом. Погодьтеся, що декорування будинку сміттям і мотлохом може бути цілком ефектним і стильним, так що прибережіть непотрібні речі для створення ексклюзивних виробів.
Більше цікавих йдей для інтер'єру на цьому сайті.Американець Гері Хові захоплюється створенням скульптур вже біля 10 років. У 2004 році він вперше спробував… столові прибори, як матеріал для свої робіт, і з тих пір ножі, ложки і виделки стали невід’ємною частиною його життя.
Майстер абсолютно нічого не змінює у самому матеріалі – всі згини ложок і виделок, форми ножів і зубці виделок залишаються незмінними, Гері просто обрізає те, що йому не потрібно. Під час створення скульптури всі елементи її ретельно приварюються, щоб готова скульптура не розсипалася від першого ж доторку.Творіння Гері Хові з такого, на перший погляд, ‘’черствого’’ матеріалу виглядають напрочуд реалістично. Безперечно, бездоганна робота талановитої і дуже сильної людини. Справа тому, що Гері ще з 1994 року хворий на хворобу Паркінсона. Враховуючи те, що сім’я у нього досить велика, жінка і аж 4 дітей, питання виживання у цій сім’ї стояли дуже гостро і тому Гері не здавався і довго шукав чим же він навіть під час хвороби може підтримати свою сім’ю. І ось так ‘’прийшов’’ до цих дивовижних скульптур.
Зараз, зізнається Гері, ці скульптури не тільки допомагають заробляти на життя його сім’ї, а і дають просто надзвичайний терапевтичний ефект у лікуванні, що дозволяє йому далі творити свої надзвичайні роботи.
Іншопланетна архітектура Захи Хадід
Роботи Захи неможливо сплутати ні з чиїмись іншими. Всі її будівлі схожі на
прибульця, який, тим не менш, знаходиться в
абсолютній гармонії з навколишнім середовищем.
Центр
Гейдара Алієва у Баку – це сучасний культурно-мистецький центр усього
Азербайджану, що вже от два роки є однією з візитних карток цієї країни.
Музей
транспорту у Глазго будувався досить довго – аж 7 років, усьому виною –
економічна криза. Але результат перевершив усі сподівання.
Футбольний стадіон Катар. Катар
вже готується приймати чемпіонат світу, і ось такий проект придумала для
футбольного стадіону Заха Хадід. Площа його буде складати близько 585 000
квадратних метрів і вміщати він буде 40 000 глядачів. Чи не в перше у світі у
проекті стадіону передбачено, що верхня трибуна може зніматися (щоб зменшити
витрати на стадіон після чемпіонату).
Станція метро з золота. А от в
столиці Саудівської Аравії Заха і її компанія збудують станцію метро з золота.
При виборі форми Зада надихался виглядом пісчаних дюн,контури яких вона і
надала цій Будівлі.
Комплекс у Белграді. А от
офісно-торгово-відпочинковий центр у Белграді вже завершений. Збудований він
був на покинутій території бувшої текстильної фабрики.
Будинок у Манхеттені. Цей
дім скоро побачать мешканці Манхеттена. Збудований він буде у вигляді букви Lпо
новітнім сучасним стандартам: у домі буде спа-центр, басейн і сад.
Університет у Гонконгу. Неймовірний
ефект справляє проект університету у Гонконзі.
Готель у Макао.В
даний момент триває будівництво цього ‘’космічного’’ готелю у Макао, відкриття
якого планується у 2017 році. Дві великі башти будівлі з’єднюються між собою
зверху і знизу спеціальними мостами.
Офісні башти у Дубаях. Не
менш багато країна – Об’єднані Арабські Емірати вирішили побудувати в Абу-Дабі
новітній офісний центр.
Офісний центр у Дубаях. А от
цей унікальний офісний центр в Абу-Дабі вже працює. І якщо вдень на неї ще
можна не звернути увагу, то вночі цей куб завдяки підсвітці набувє неймовірного
об’єму.
Ну і
наостанок олімпійський стадіон у Токіо, завершення будівництва якого
заплановане на 2018 рік.
Матеріал взято з сайту Мистецтво і люди
Скульптура з автопокришок.
Ніколи не спало б на думку, що таке можна зробити із звичайних автопокришок. Це й справді і користь для довкілля і мистецька самороеалізація.
Скульптура з автопокришок.
Дуже цікаво
ВідповістиВидалити